Drukarki

Kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne
Faksy
Skanery
Powielacze cyfrowe
   
Urządzenia wielofunkcyjne nabiurkowe  
Urządzenia wielofunkcyjne wolnostojące  
Urządzenia wielofunkcyjne produkcyjne
i drukarki
 
 
   
Skanery CCD  
Skanery CIS  
 
Pozostałe  

Nowe MFP Ricoh - Szeroki zakres funkcji i komfort obsługi

Ricoh wprowadziło do sprzedaży nowe MFP - Ricoh MP C306ZSP i MP C306ZSPF, a w grudniu ofertę firmy uzupełni kolejny model MP C406ZSPF. Nowe urządzenia to rozwiązania dopasowane do potrzeb małych i średnich grup roboczych. Wyposażono je w zaawansowany kontroler nowej generacji GWNX, wbudowany dysk twardy o pojemności 320GB oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Ricoh MP C306ZSP i MP C306ZSPF to najmniejsze w swojej klasie urządzenia wielofunkcyjne z szerokim pakietem funkcjonalności oraz możliwością integracji z oprogramowaniem.


Komfort obsługi i bezpieczeństwo danych

Premierowe modele zapewniają dostęp do nowoczesnych funkcji drukowania, skanowania i kopiowania oraz rozszerzonych opcji związanych z zarządzaniem i bezpieczeństwem dokumentów. Za intuicyjną obsługę odpowiada 10,1-calowy dotykowy panel operacyjny z możliwością personalizacji i dodawania widżetów. Dodatkowo wyposażono go w interfejs USB/SD. Możliwości urządzeń mogą zostać rozszerzone o funkcję faksu (standard w wersji ZSPF/opcja w wersji ZSP). Łatwą obsługę umożliwia również sterownik druku, który można dopasować do potrzeb użytkownika.


Wydajność i ekologiczne funkcje

Nowe MFP charakteryzują niskie koszty eksploatacji oraz wysoki poziom energooszczędności. Urządzenia oferują druk z prędkością odpowiednio 30 (modele C306ZSP i MP C306ZSPF) i 40 (MP C406ZSPF) stron na minutę, wyposażono je w funkcje kontroli drukowania pustych stron, wydajny skaner oraz automatyczny podajnik oryginałów.