Drukarki

Kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne
Faksy
Skanery
Powielacze cyfrowe
   
Urządzenia wielofunkcyjne nabiurkowe  
Urządzenia wielofunkcyjne wolnostojące  
Urządzenia wielofunkcyjne produkcyjne
i drukarki
 
 
   
Skanery CCD  
Skanery CIS  
 
Pozostałe  

Ricoh wprowadza projektory instalacyjne (High End)

Ricoh wprowadza do oferty nowe stacjonarne projektory PJ X6181N, PJ WX6181N oraz PJ WU6181N. Urządzenia te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dużych salach wykładowych i konferencyjnych.


Doskonała jakość projekcji

Dzięki natężeniu światła do 7 200 lumenów przy wykorzystaniu standardowego obiektywu nowe projektory gwarantują wyjątkową jakość obrazu we wszystkich warunkach oświetleniowych na ekranach od 30 do 500 cali. Urządzenia te charakteryzuje jeszcze lepsza rozdzielczość rzeczywista - tryb WUXGA 1920x1200 i współczynnik kontrastu 6000:1. Technologia LCD zapewnia niezwykle realistyczną projekcję i krystalicznie czyste kolory, a dzięki 6 wymiennym obiektywom użytkownik uzyskuje możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej od 30 do 500 cali z odległości od ekranu od 0,7 metra do ponad 76 metrów.


Redukcja zniekształceń na problematycznych przestrzeniach

Zaawansowane funkcje Automatycznej Korekcji Zniekształceń Trapezowych i Korekcji Geometrycznej pozwalają zredukować zniekształcenia oraz wyświetlać obraz w doskonałej jakości nawet na nieregularnych czy zakrzywionych powierzchniach. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość ręcznego przesuwania obiektywu w poziomie i w pionie.


Funkcje sieciowe

Nowe projektory dają wiele opcji łączności, m.in. sieć LAN, sieć Wi-Fi oraz port USB do wyświetlania zdjęć oraz filmów. Szeroka gama złączy audio-video - w tym HDMI i Display Port, S-Video BNC oraz Video BNC - pozwala podłączyć różnego rodzaju urządzenia do projektora.