Drukarki

Kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne
Faksy
Skanery
Powielacze cyfrowe
   
Urządzenia wielofunkcyjne nabiurkowe  
Urządzenia wielofunkcyjne wolnostojące  
Urządzenia wielofunkcyjne produkcyjne
i drukarki
 
 
   
Skanery CCD  
Skanery CIS  
 
Pozostałe  

Nowa tablica interaktywna Ricoh D8400

Ricoh wprowadza na rynek nowy produkt skierowany dla biznesu. Innowacyjna tablica interaktywna D8400 posiada ekran o przekątnej 84 cali oraz rozdzielczości rzeczywistej w trybie 4K UHD (3840x2160), z podświetleniem LED, gwarantując w ten sposób najwyższą jakość obrazu o wyjątkowej jasności i długiej żywotności.

Niezwykła jakość i łatwość w obsłudze
Ricoh D8400 wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku wobec szybkiego i efektywnego rozwoju rozwiązań Audio Video oraz komunikacji multimedialnej w sektorze B2B.

Nowa tablica interaktywna Ricoh jest niezwykle intuicyjna w obsłudze, dzięki łatwemu i przejrzystemu menu. Model pozwala na instalację dwóch rodzajów kontrolera OPS (jeden kontroler z zainstalowanym systemem operacyjnym MicrosoftR Windows oraz aplikacją do obsługi tablicy, drugi kontroler z możliwością zainstalowania przez Klienta własnego systemu Microsoft Windows oraz preferowanych aplikacji).

Interaktywna i wydajna praca
Użytkownicy D8400 mają możliwość udostępnienia treści wyświetlanych na tablicy na aż 7 innych urządzenia tego samego modelu. Dodatkowo, każda z nich zapewnia interaktywną kontrolę wszystkim uczestnikom konferencji, niezależnie od ich lokalizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacząco zwiększa się zaangażowanie wszystkich osób uczestniczących w spotkaniu.

W czasie pisania na ekranie tablicy można skorzystać z funkcji OCR, aby przekonwertować napisany tekst, a następnie zapisać go na różnych nośnikach, wydrukować lub wysłać emailem bezpośrednio z Ricoh D8400. Istnieje możliwość podłączenia do tablicy komputera lub urządzeń mobilnych (iPad, iPhone, smartphone, tablet) - bezprzewodowo oraz po sieci LAN, jak również wykorzystania jej do odtwarzania filmów oraz prezentacji multimedialnych dzięki wbudowanym głośnikom. Podstawowa, sugerowana cena tablicy wynosi ok. 45 000 zł netto.