Drukarki

Kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne
Faksy
Skanery
Powielacze cyfrowe
   
Urządzenia wielofunkcyjne nabiurkowe  
Urządzenia wielofunkcyjne wolnostojące  
Urządzenia wielofunkcyjne produkcyjne
i drukarki
 
 
   
Skanery CCD  
Skanery CIS  
 
Pozostałe  

Premiera projektora instalacyjnego Ricoh PJ KU12000

Ricoh wprowadza do swojej oferty nowy projektor instalacyjny (High End). PJ KU12000 oferuje obraz najwyższej klasy - doskonale sprawdza się w muzeach, galeriach sztuki i hotelach. Premierowy model oferuje możliwość zastosowania wysokiej jakości koła barw do uzyskania bardziej naturalnych i żywych kolorów.

Doskonały poziom projekcji Dzięki natężeniu światła do 12 000 lumenów Ricoh PJ KU12000 gwarantuje wyjątkową jakość obrazu we wszystkich warunkach oświetleniowych. Zastosowana w urządzeniu podwójna lampa zapobiega przerwom w wyświetlaniu. Za pomocą nowego projektora można wyświetlać obrazy na ekranach o cylindrycznych, kulistych i innych kształtach, nie tracąc na ich jakości oraz zachowując ich ostrość (funkcja WARP). Ponadto, użytkownik może przedstawić dwa obrazy w tym samym czasie, korzystając z ustawień typu PiP (Picture in Picture) lub typu PBP (Picture By Picture).

Widoczność z każdego miejsca Zmiana położenia obiektywu za pomocą napędu mechanicznego pozwala użytkownikowi na przełączenie trybu wyświetlania z pionowego na poziomy, bez przesuwania projektora oraz umożliwia jego instalację pod dowolnym kątem. Opcja ta ma szczególne znaczenie w sytuacjach, kiedy obraz ma być wyświetlany na suficie lub podłodze. Dzięki 6 wymiennym obiektywom użytkownik uzyskuje możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej od 50 do 500 cali z dużej odległości - nawet do 77,6 metra.

Funkcje sieciowe Nowe projektory dają wiele opcji łączności, m.in. sieć LAN, sieć Wi-Fi oraz port USB do wyświetlania zdjęć oraz filmów. Szeroka gama złączy audio-video - HDMI, VGA, 3G-SDI, 5BNC, Video, DVI-D, Remonte In, HD BaseT - pozwala podłączyć różnego rodzaju urządzenia do projektora. Ricoh PJ KU12000 doskonale nadaje się do aplikacji eventowych - wejście 3G SDI pozwala na przesyłanie sygnału na duże odległości po kablu RG6. Natomiast port HDBase-T pozwala przesyłać obraz AV na większe odległości z wykorzystaniem sieci LAN. Dodatkowo, wejście 3D Sync powala wykorzystać projektor do wyświetlania w formacie 3D.


Sugerowana cena projektora: od 75 028 złotych.