Drukarki

Kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne
Faksy
Skanery
Powielacze cyfrowe
   
Urządzenia wielofunkcyjne nabiurkowe  
Urządzenia wielofunkcyjne wolnostojące  
Urządzenia wielofunkcyjne produkcyjne
i drukarki
 
 
   
Skanery CCD  
Skanery CIS  
 
Pozostałe  

Nowość w ofercie Ricoh, drukarka A4 SP C352DN, to efektywne rozwiązanie stworzone z myślą o różnorodnych środowiskach biurowych i grupach roboczych pracujących w szybkim tempie, które potrzebują doskonałej jakości wydruków oraz sprzętu nieskomplikowanego w obsłudze. Dzięki zastosowaniu technologii LED premierowy model zyskał kompaktową budowę. Dodatkowo, charakteryzuje się niskim całkowitym kosztem posiadania, obsługuje papier w różnych formatach i posiada opcję łączności Wi-Fi Direct.

SP C352DN pracuje w sieci i umożliwia szybkie oraz bezpieczne przesyłanie dokumentów do drukowania z urządzeń mobilnych. 4,3 calowy panel dotykowy urządzenia posiada prosty w obsłudze interfejs. Ricoh SP C352DN wyposażono w procesor 1,46 GHz oraz standardową pamięć o pojemności 2 GB, dzięki czemu może spełnić codzienne potrzeby w zakresie druku, niezależnie od rodzaju dokumentów. Nowy model obsługuje papier o gramaturze od 52 do 220 g/m2, a także gwarantuje wysokiej jakości wydruki, w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi przy zachowaniu pełnej prędkości wynoszącej 30 stron na minutę. Wyjście z trybu uśpienia jedynie w 7,5 sekundy daje możliwość utrzymania wysokiej wydajności.

Oferując najlepsze w swojej klasie niskie zużycie energii i niski całkowity koszt posiadania, premierowy model w znaczny sposób pozwala na obniżenie kosztów druku w firmie.

Opcja udostępniania dokumentów, możliwość integracji z główną platformą i oprogramowaniem innej firmy jak również prosta integracja z flotą urządzeń wielofunkcyjnych to tylko niektóre zalety SP C352DN. Opcjonalne oprogramowanie Ricoh - Flexrelease CX oraz Streamline NX - pozwoli na bezpieczny dostęp do chmury i drukowanie bezpośrednio z niej.