Strona główna >>
Nie wiesz czym się zajmujemy ?
Tutaj znajdziesz informacje o zakresie naszej działalności.
  Produkty >>
Drukarki
Kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne
Faksy
Skanery
Powielacze cyfrowe
     
   
   
Urządzenia wielofunkcyjne nabiurkowe
Urządzenia wielofunkcyjne wolnostojące
Urządzenia wielofunkcyjne produkcyjne
 
   
  Skanery kamerowe typu CCD
Skanery ledowe typu CIS
 
Pozostałe
Potrzebujesz tusz lub toner do Twojej drukarki ?
Tutaj znajdziesz informacje o tonerach i tuszach
  Usługi / plotowanie >>
Potrzebujesz wykonać kopie,
oprawić prace, zalaminować dokumenty lub wyplotować rysunki?
Tutaj znajdziesz informacje o naszych usługach
   
  Kontakt >>
   
  Serwis >>
Twoje urządzenie uległo awarii ?
Tutaj możesz dokonać zgłoszenia do naszego serwisu
   
  Do pobrania >>
   
KONTAKT


Biuro System

Faks (32)271-98-52 / (32)275-32-77 wew. 17

41-800 Zabrze
ul. Wyzwolenia 3
NIP: 648-109-15-96
REGON:273624588
Konto nr: 73105015881000 000203672696
ING BANK ŚLĄSKI S.A. I Oddział Zabrze

Zobacz szczegóły...
   
Marek Krzywicki - właściciel
e-mail: mkrzywicki@bsystem.pl
 
   
Beata Sewerniak

- zamówienia na tonery i części
- zgłoszenia serwisowe
(32) 271-98-52
(32) 275-32-77 wew 18
e-mail: bsystem@bsystem.pl
   
Piotr Krzywicki

- sprzedaż urządzeń
- obsługa kontraktów serwisowych
- zgłoszenia serwisowe
(32) 271-98-52
(32) 275-32-77 wew.11
e-mail: pkrzywicki@bsystem.pl
tel. kom.: 508-291-055

Łukasz Bartosz

- sprzedaż urządzeń
- obsługa kontraktów serwisowych
- zgłoszenia serwisowe
(32) 271-98-52
(32) 275-32-77 wew.12
e-mail: lbartosz@bsystem.pl
tel. kom.: 509-433-202
   
Jolanta Krzywicka

- usługi ksero
- sprzedaż tuszy
- sprzedaż niszczarek
(32) 271-98-52
(32) 275-32-77
   
Marcin Romanowski,
- technik serwisu
Klaudiusz Ossysek
- informatyk/technik serwisu
e-mail: kossysek@bsystem.pl
Paweł Piechniczek
- technik serwisu

(32) 271-98-52
(32) 275-32-77
e-mail:
serwis@bsystem.pl